Jagnięcina odsłona pierwsza

Moje ostatnie spotkanie z jagnięciną było bardzo przykre. Pierwszy kontakt tego dnia  miałem w sklepie Befsztyk(befsztyk.pl) na Puławskiej . Cena mięsa mielonego z jagnięciny 48 zł. Pomyślałem to po ile mają łopatkę ? Odpowiedz przyszła bardzo szybko po 70 zł .
Zrezygnowałem, myślę pojadę do mojego ulubionego sklepu z jagnięciną czyli SOHO na Alei Krakowskiej . Gdy dojechałem okazało się, że nie jest to już mój ulubiony sklep, ponieważ łopatka czy udziec kosztują po 60 zł zamiast tak jak ostatnio 35 czy 40 zł za kilogram.
Wróciłem do swojego dawnego dostawcy czyli pana Libańczyka w sklepie La Diplomat na Meksykańskiej 6 gdzie za łopatkę zapłaciłem 40 zł, a za ostre kiełbaski jagnięce 35 zł – zrobione na grillu są rewelacyjne .
Nie wiem czym spowodowane są takie skoki cen, ale na jakiś czas odpuszczę sobie  tak smaczną jagnięcinę .

Ten wpis został opublikowany w kategorii obserwatorium, sklepy i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Jagnięcina odsłona pierwsza

  1. Brovel pisze:

    Jagnięcinę generalnie bardzo ciężko dostać ;/ Befsztyka znam, zamawiam od czasu do czasu z dostawą do domu u nich ale akurat jagnięciny nie probowałem – przeważnie mięso na steki.

  2. bosia pisze:

    Ja od dawna mam problem z zakupem, ale odwiedzę sobie ten sklepi befsztyk skoro mają takie dobre mięso 🙂

  3. Mulka pisze:

    Znam też ten sklepik i musze przyznać, że to jedyny taki w okolicy, mają super wybór, za taką jakość jestem skłonna zapłacić więc lepiej rzadziej ale lepiej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *